Ώρα

Βιβλίο επισκεπτών

Σύνδεση Εκπαιδευτικών

ΕΠΙΛΟΓΗ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΝΤΑΗΜΕΡΗ ΕΚΔΡΟΜΗ ΤΗΣ Γ΄ ΤΑΞΗΣ

Πρακτικό για την επιλογή πρακτορείου για την πενταήμερη εκδρομή της Γ' Λυκείου

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Μετά την ανακοίνωση των αποτελεσμάτων των πανελλαδικών εξετάσεων, του σχολικού έτους 2013-2014, στο σχολείο μας πρώτευσαν οι μαθήτριες:

Κριεζή Μαρία με 19.411 μόρια

Παπακωνσταντίνου Ευσταθία με 19.104 μόρια

Δημητρακοπούλου ???? Κωνσταντίνα με 18.863 μόρια

Γαλανού Φωτεινή με 18.859 μόρια

Βέργου Διαμάντω με 18.712 μόρια. ???? (01-07-2014)

????

Ο πρώτος μαθητής της Γ' Λυκείου του Σχολείου μας, θετικής κατεύθυνσης, Γεώργιος Μπαλαής συγκέντρωσε 19.418 μόρια. (σχολικό έτος 2012-2013)

Πληροφορίες:

Για να δημοσιεύετε πληροφορίες, εργασίες ή να τροποποιήσετε άρθρα, ανακοινώσεις κ.τ.λ???????????  συνδεθείτε με το Όνομα χρήστη και Κωδικό που σας έχει αποδοθεί στο Μενού Σύνδεση Εκπαιδευτικών (αριστερή στήλη). επιλέξτε το σύνδεσμο.

Πλοηγηθείτε στους διάφορους συνδέσμους της ιστοσελίδας και πατήστε το εικονίδιο??????????? alt για να επεξεργαστείτε το εκάστοτε άρθρο.

Για να αποκτήσετε πρόσβαση στην εκτεταμένη διαχείριση της ιστοσελίδας σας (αφορά μόνο τους διαχειριστές!), η οποία σας παρέχει περισσότερες επιλογές, επιλέξτε το σύνδεσμο "Εκτεταμένη διαχείριση" και συνδεθείτε με το όνομα χρήστη και κωδικό που έχετε επιλέξει κατά την εγκατάσταση.